Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Beograd, Belgrade, Serbija, Dragoslava Srejovica

Parduoda - Cod. 28535

  • Tipologija: Daugiau nei 5 miegamieji
  • Sritis: 580 m²
  • Kambariu skaicius: 17
  • Valstybe: 4
  • Pastato stovis: Sufficient

Įsikūręs dėl Belgrade 1 zonoje kalno, tai yra didžiulis namas su didžiuliu potencialu, arba dėl gyvenamosios ir / arba komerciniam naudojimui. Pagrindinis namas yra surengęs per 4 aukštus, su dideliu pusrūsyje tęsiasi beveik visą plotą namo planą; tai buvo anksčiau naudojamas kaip dirbtuvėse ir tada kaip verslo patalpose. Svarbiausia tai gyvenamasis kambarys 40 + m2, virtuvė ir vonios kambarys; pirmiau, yra 4 dideli miegamieji, saugojimo vieta, skalbimo kambarys ir vonios kambarys. Yra didelis neužstatytas mansarda su labai aukšto aukštis (virš 4metres iki stogo kraigo), kuri konvertuoja į puikią palėpės stiliaus butas. Per, yra dideli balkonai į visų pagrindinių kambarių visais lygiais.

Antroji pusė namo - kuri pasiekė atskiras įėjimas iš gatvės - organizuojamas 3 įmontuotu butai (2 kambarių / 3 kamb / 4 salė), tinkamų nuoma. Namas turi magišką ir labai privatus sodas visame name su brandžių medžių ir laipiojimo rožės ir dideliu pašiūrėje.

Namas aptarnauja visų pagrindinių autobusų maršrutų į Belgrado centre, nors tai galima vaikščioti miesto centre mažiau nei per pusvalandį. Namas buvo nuolat okupacijos 40 metų, todėl yra modernizuoti visoje poreikis; struktūra, stogo ir interjeras yra, tačiau visi kieto būklės. Tai puiki galimybė tiek sukurti fantastišką name prie miesto centro, ir parengti arba iš gyvenamojo ar verslo naudojimui kitų dalių nuosavybės pajamas.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB